Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ФУТБОЛ

Дата: 10 лютого 2022 о 09:22
172 перегляда

ФУТБОЛ — це командний вид спорту, який грається між двома командами по одинадцять гравців зі сферичним м'ячем. Близько 250 мільйонів чоловіків і жінок із більш ніж 200 країн грають у футбол, що робить його найпопулярнішим у світі видом спорту. Футбол - олімпійський вид спорту.
Ігри, схожі за основними принципами на сучасний футбол, існували в різних народів з давніх часів. Так, серед претендентів на головний прообраз футболу є стародавні китайці (чжу-чу), давні римляни та греки (гарпастум), середньовічні італійці (кальчо), ацтеки. Проте нинішній футбол є прямим нащадком гри у м'яч в Британії. Перші правила гри, які чітко розрізняли футбол і регбі, були записані 1863 року, хоча перші футбольні клуби з'явилися дещо раніше. Футбол за встановленими правилами здобув популярність наприкінці XIX-го, на початку XX-го століття. Завдяки британським морякам гра потрапила в численні портові міста світу, а звідти поширилася на територію країн Європи, Латинської Америки, Африки, Азії.
За часів незалежності в Україні організовано національну систему проведення змагань на всіх рівнях, якою опікується Федерація футболу України. Професіональні змагання на вищому рівні проходять під керівництвом Професіональної футбольної ліги України.
Збірна України з футболу дійшла до 1/4 фіналу Кубка світу з футболу 2006. Донецький «Шахтар» здобув трофей Ліги Європи УЄФА — Кубок УЄФА сезону 2008/2009. Україна здобула право на проведення разом із Польщею чемпіонату Європи з футболу 2012. Стала учасником Чемпіонату Європи 2016 року в Франції.
Розвитком дитячого та юнацького футболу в Вовчанській громаді займається КУ Вовчанська ДЮСШ де на відділенні футболу займаеться дев’яносто два вихованця.
Футбол потребує різнобічної підготовки, що обумовлено ігровими ситуаціями що часто змінюються, індивідуальними і колективними діями. Футболісти виконують переважно динамічну роботу змінної інтенсивності - ведуть непереривне єдиноборство за м’яч з великою напругою протягом тривалого часу, застосовуючи різноманітні рухи. Реалізаціє підготовки юних футболістів займаються досвідчені тренери-викладачи Пісоцький С.В., Стародубець В.А. які створюють необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки вихованців відділення до змагань різного рівня.
Протягом поточного року вихованці відділенн прийняли участь у ЗМАГАННЯХ:
Всеукраїнські змагання - приймали участь 9 вихованців та здобули такі результати :
в командному заліку :
2 місце;
3 місце.
в особистому заліку :
2 місце-9 вихованець;
3 місце-9 вихованців.
Змагання обласного рівня - приймали участь 23вихованця, та посіли
в командному заліку :
1 місце;
2 місце;
3 місце.
в особистому заліку :
1 місце-11 вихованця;
2 місце-11 вихованець;
3 місце-23 вихованців.
Старша вікова група відділення футболу ДЮСШ приймає участь Першості громади з фут залу сезону 2022 року який розпочався з 30.01.22 року на футбольному майданчику фізкультурно-оздоровчого комплексу м. Вовчанська.
Активну участь у житті відділення приймають УЧАСТЬ УСІ батьки вихованців!!!!!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.