ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ ХВРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БІАТЛОНУ!!!!

Date: 3 лютого 2019 о 13:52, Refreshed 3 лютого 2019 о 15:10
259 views

У командному заліку ДРУГЕ місце посіли вихованці - КУ Вовчанської ДЮСШ
команду готували до змагань- Бондаренко А.І., Галич В.Ф.

У Харкові на спортивному лижному комплексі «Темп» пройшов перший чемпіонат області з біатлону зі стрільбою з пневматичної зброї.
У ньому взяли участь 64 юних біатлоніста з п'яти районів нашого регіону, а також обласного центру. Вони змагалися в двох вікових категоріях.

У старших юнаків (2006-2007 рр.н.) переміг Данило Сімкін з Дергачівської ДЮСШ, швидше за всіх подолав дистанцію 4 км і вразив всі мішені на двох вогневих рубежах. Друге місце зайняв Олексій Матраков і третє - Олексій Шип (обидва - з харківського лижно-біатлонного клубу «Фельдман-Екопарк»).

Серед дівчат цього ж віку на вищий щабель п'єдесталу пошани піднялася Вікторія Картавцева з Вовчанської ДЮСШ.
Другою тут стала її партнер по команді Ельвіра Демьянченко.

Третє місце завоювала Ганна Михно (Перечечанскій ліцей Дергачівського району).

У молодшій віковій групі 2008 року народження і молодше у хлопчиків переміг Арсеній Казимир (ЛБК «Фельдман-Екопарк»), другим фінішував Кирило замурую (Пархомівська ЗОШ Краснокутського району) і третім - Богдан Семенишин (Краснокутська ДЮСШ, Костянтинівський ліцей).

У дівчаток весь п'єдестал пошани дістався юним спортсменкам харківського лижно-біатлонного клубу «Фельдман-Екопарк». Золоту медаль завоювала Соломія Шульга, срібну Катя Скоробогатова та бронзову Тетяна Тесля.

У командному заліку перше місце дісталося колективу ЛБК «Фельдман-Екопарк»,

друге - Вовчанської ДЮСШ

і третє - Пархомівська ЗОШ Краснокутського району.

Всі переможці та призери змагань отримали медалі та пам'ятні призи з рук президента Федерації біатлону Харківської області Євгена Савіна, а також провідних харківських біатлоністів Люби Кіпяченковой і Олександра Пономаренко, які на цих змаганнях входили в суддівську бригаду.