Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Про тренерсько-викладацьку роботу

Date: 29 вересня 2020 о 12:38, Refreshed 29 вересня 2020 о 12:42

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА

„ВОВЧАНСЬКА ДИТЯЧО – ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА”

НАКАЗ

від 28 вересня 2020 р.                                     м. Вовчанськ                                                № 81

Про тренерсько-викладацьку роботу

Керуючись  листом Міністерства освіти і науки  України від 28 серпня 2020 року № 1/9-490 «Щодо створення безпечних умов організації освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році» Комунальний заклад «Варварівський ліцей Вовчанської районної ради Харківської області» відповідно до наказу директора закладу О.Труш від 28.09.2020 № 79 «Про  організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання» та спрямування на самоізоляцію учнів та вчителів  КЗ «Варварівський ліцей», які перебували в контакті з особою, в якої підтверджено позитивний ПЛР- тест терміном на 14 днів з 29.09.2020 року.

Керуючись п.8 Додаток 6 до наказу Міністерства України у справах молоді та спорту 23.09.2005  № 2097 (у редакції наказу Міністерства молоді та спорту України 31.08.2017 № 3659), додатком № 10 до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Комунальної установи «Вовчанська дитячо-юнацька спортивна школа», м. Вовчанська, Харківської області 2016-2020 роки «Перелік видів тренерсько-викладацької роботи, що здійснюється під час карантину, епідемії або відсутності дітей при аварійних ситуаціях (закриття закладу не з вини працівників), при яких здійснюється оплата праці в розмірі 100% від тарифікації на момент закриття закладу»

НАКАЗУЮ:
1. Красноруцькому С.М. тренеру-викладачу з легкої атлетики і волейболу, який працює з учнями
Комунального закладу «Варварівський ліцей Вовчанської районної ради Харківської області» терміном на 14 днів з 29.09.2020 року

надати в письмовій формі або з використанням набору тексту на комп’ютері ЗВІТИ, за період 14 днів з 29.09.2020 року, а саме:

1.  Звіт про заходи щодо проведення занять за допомогою дистанційних технологій;
  2. Звіт про роботу з документацією та методичною літературою;
  3. Звіт про роботу по оформленню, упорядкуванню місця проведення учбово-тренувальних занять;
  4. Звіт про виготовлення та ремонт спорядження та інвентарю;
  5. Звіт про роботу по підвищенню фахового рівня (у письмовій формі або з використанням набору тексту на комп’ютері)

Обсяг звіту – повинен бути достатнім для визначення виконання обсягу виконаних робот. Для Звіту поданому з використанням набору тексту на комп’ютері використовувати критерії  виконання доповіді.

Примірний план навчальних предметів та список літератури розміщені на сайті КУ Вовчанська ДЮСШ (https://vdysch.e-schools.info/news/98044).

2. Красноруцькому С.М. тренеру-викладачу з легкої атлетики і волейболу для збереження «спортивної форми» надавати рекомендації вихованцям груп  за допомогою технологій дистанційного навчання відповідно до календарного планування та забезпечити їх розміщення на сайті ДЮСШ або на власному сайті, блогах, організувати навчальне спілкування з учнями, використовуючи їх.

При проведенні дистанційного навчання використовувати Viber, платформи для відео конференцій Zoom, GoogleMeet.

У разі відсутності в учнів інтернету, комп’ютера, здійснювати індивідуальний супровід навчання учнів за допомогою телефону.

Забезпечити співпрацю з батьками для координації дистанційного навчання.

Інформувати учнів та батьків ліцею щодо заходів запобігання та поширення корона вірусної хвороби та ГРВІ та дій у випадку захворювання.

3. Галичу В.Ф. старшому тренеру-викладачу здійснити методичний супровід  навчання з використанням дистанційних технологій.

4. Контроль за виконанням залишаю за собою.

Директор КУ Вовчанська ДЮСШ                                   Володимир Федутенко

Comments:
Only authorized users can leave comments.